Wynajem urządzenia do dezynfekcji dłoni

W okresie zwiększonych zachorowań na Covid-19 lub grypę wypożycz do biura lub sklepu dozownik Clean&go. Jest to wydajne i bezpieczne urządzenie na wynajem do dezynfekcji rąk. Automat jest wyposażony w czujkę ruchu, która uruchamia dozowanie płynu lub żelu odkażającego. Dodatkowo w standardzie znajduje się termometr bezstykowy. Mierzy on temperaturę ciała osoby odkażającej dłonie. Wynik pomiaru wyświetlany jest na wyświetlaczu elektronicznym, a cała procedura zajmuje mniej niż 10 sekund. To niewiele, jeśli weźmiesz pod uwagę korzyści płynące z użytkowania sprzętu.

urządzenie do dezynfekcji dłoni wynajem

Kto może wynająć urządzenie do dezynfekcji dłoni?

Prowadzisz działalność gospodarczą lub placówkę edukacyjną? Zobacz naszą ofertę. Proponujemy Ci czasowy wynajem nowoczesnych stacji sanitarnych Clean&go. Są one przeznaczone do dezynfekcji dłoni w miejscach publicznych, takich jak:

  • biurowce,
  • urzędy,
  • szpitale i przychodnie lekarskie,
  • galerie handlowe,
  • sklepy, markety i hipermarkety,
  • hotele,
  • punkty usługowe, w tym gabinety kosmetyczne,
  • salony samochodowe,
  • szkoły, uczelnie i przedszkola.

Czyli wszędzie tam, gdzie w dzisiejszych czasach dezynfekcja rąk jest wymagana. Dodatkowo urządzenie sprawdzi temperaturę osób wchodzących do budynku. Dzięki temu łatwo można zweryfikować ich stan zdrowia i zmniejszyć ryzyko przeniesienia infekcji.

Jakie są atuty wynajmu urządzeń do dezynfekcji rąk?

Najważniejszym aspektem dzierżawy aplikatora w naszej firmie jest gwarancja korzystnych cen. Dbamy o to, by były stałe przez cały okres trwania umowy. Dopuszczamy również możliwość negocjacji w przypadku jej przedłużenia. Poza tym każde urządzenie do dezynfekcji rąk na wynajem jest objęte ubezpieczeniem. Dlatego jeśli coś się zepsuje lub uszkodzi mechanicznie, nie musisz się tym przejmować.

Zwróć również uwagę na serwis, którym obejmujemy wszystkie wypożyczone urządzenia. W razie potrzeby nasz specjalista przyjedzie do Ciebie i sprawdzi stan techniczny dozownika do dłoni. Dodatkowo zapewniamy zapas płynu do odkażania na kwartał. Co trzy miesiące otrzymasz aż 20 tys. dawek wysokiej jakości środka. Ma on bardzo wysoką skuteczność w zwalczaniu wirusów i bakterii. Możesz alternatywnie zamówić żel do urządzenia do dezynfekcji dłoni o takim samym działaniu co płyn.

Być może zainteresuje Cię fakt, że prezentowane na tej stronie stacje sanitarne do rąk mało ważą, stąd łatwo je przenieść w inne miejsce. Dzięki podstawce automat na wynajem postawisz na biurku, ladzie czy szafce.

Na jak długo można wypożyczyć urządzenie do dezynfekcji Clean&go?

Aplikatory wypożyczamy na zasadzie abonamentu na okres 12, 24, a nawet 48 miesięcy. W tym czasie zobowiązujemy się zapewnić ci sprawnie działające urządzenie do dezynfekcji dłoni. Po zakończeniu wynajmu dozownik zostanie od Ciebie odebrany. Jeśli będzie Cię interesowało przedłużenie współpracy z naszą firmą, to będzie nam bardzo miło. W ramach podziękowania udzielimy Ci atrakcyjnego rabatu.

Gdzie wynajmę urządzenie do dezynfekcji rąk?

Jesteśmy zwolennikami prostych i przyjaznych Klientowi rozwiązań. Dlatego postaraliśmy się stworzyć program wypożyczenia stacji sanitarnych Clean&go. W ten sposób urządzenia do dezynfekcji rąk wynajmiesz bez wychodzenia z biura lub domu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo. Numer telefonu i adres znajdziesz w zakładce „Kontakt”. W trakcie ustaleń postaramy się pomóc Ci dobrać urządzenie na wynajem spełniające Twoje oczekiwania. Następnie skompletujemy zamówienie i dostarczymy stację sanitarną do Ciebie.
Zainteresowała Cię nasza oferta? Doskonale! Z nami zyskasz funkcjonale rozwiązanie troszczące się o higienę dłoni pracowników, Klientów i petentów. Dziękujemy za zaufanie!