Dezynfekcja dłoni w galerii handlowej

Kiedy najważniejsze jest bezpieczeństwo Twoich Klientów, sięgnij po Clean&go. Jest to wielofunkcyjne urządzenie do odkażania rąk, które sprzedajemy w atrakcyjnej cenie. Możesz je nabyć lub wynająć na określony czas. Pamiętaj, że dezynfekcja dłoni w galerii handlowej jest bardzo ważna. Dzięki nie zapobiegasz rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów poprzez dotyk. Jest to element walki z pandemią COVID-19 oraz innymi chorobami groźnymi dla ludzi. Jako właściciel centrum handlowego masz wpływ na utrzymanie higienicznych warunków w czasie zakupów.

Jakie są zalety stacji sanitarnej Clean&go?

Większość naszych Klientów podkreśla, że największą zaletą dozownika jest mobilność. Gwarantuje to odpowiednia konstrukcja, optymalne wymiary oraz niska waga urządzenia. Dzięki nim możliwe jest przenoszenie aplikatorów z jednego miejsca w inne, jeśli zajdzie taka potrzeba. W ten sposób możesz dowolnie rozlokować stacje sanitarne do dezynfekcji dłoni w galerii handlowej. Poza tym automat ma własne źródło zasilania energią elektryczną w postaci baterii.

Pomyśleliśmy również o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowników. Automaty mają zamontowany czujnik ruchu, która uruchamia aplikację płynu lub żelu na ręce. Zauważ, że wszystko odbywa się całkowicie bezdotykowo. Pozwala to na utrzymanie maksymalnej czystości całego mechanizmu. Uważasz, że w galerii sama dezynfekcja to za mało? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Otóż Clean&go ma w standardzie zamontowany termometr bezstykowy. Pomiar odbywa się w momencie, gdy dana osoba odkaża dłonie. Użytkownik widzi wynik na wyświetlaczu po kilku sekundach.

Powierzchnia stacji sanitarnej do jest wykonana z trwałego i odpornego tworzywa. Można ją myć płynami z zawartością alkoholu. Na dole zamontowana jest praktyczna podstawka łatwa do utrzymania w czystości. Zwróć uwagę na bardzo ważny aspekt, płyn lub żel dozowane są w odpowiedniej ilości, w związku z czym całość preparatu trafia na skórę.

Gdzie można kupić płyn lub żel do dezynfekcji dłoni?

Zamawiając u nas aplikator Clean&go, możesz kupić dedykowany do niego płyn lub żel. Z ich pomocą dezynfekcja dłoni w galerii handlowej będzie naprawdę skuteczna. Polecamy wybór środków bazujących na stężonym alkoholu i substancjach eliminujących wirusy i bakterie. Są one obecne na rękach i przenoszone przez dotyk. Przeniknięcie ich do układu pokarmowego lub oddechowego może wywoływać groźne dla ludzi choroby. Stąd powinno się przeprowadzać dezynfekcję rąk w czasie zakupów możliwie często. Obecność stacji sanitarnych na terenie centrum handlowego skłania Klientów do ich używania.

Kupić czy wynająć Clean&go?

Zastanów się który wariant pasuje do Twojego modelu biznesowego i porozmawiaj z nami na ten temat. Ze swojej strony proponujemy Ci dwie opcje. Pierwsza z nich to tradycyjny zakup urządzenia Clean&go wraz z płynem lub żelem w dobrej cenie.

Druga możliwość to wynajem stacji sanitarnej wraz z kompleksowym serwisem. Płacisz nam za użyczenie sprzętu, a my:

  • dostarczymy urządzenia do wyznaczonego obiektu,
  • zadbamy o zapas płynu lub żelu w ilości 20 tys. dawek na 3 miesiące,
  • ubezpieczymy automat na czas trwania umowy.

Jak widzisz, z nami dezynfekcja dłoni w galerii handlowej jest w pełni zorganizowana. Pamiętaj, że sprzęt możesz wypożyczyć na okres od 12 do 48 miesięcy.

Zamów urządzenie do dezynfekcji dłoni

Czy już wiesz, która propozycja jest dopasowana do Twoich potrzeb? Jeśli chcesz z nami porozmawiać na ten temat, to skontaktuj się z działem sprzedaży. Możesz do niego zadzwonić lub napisać e-mail. Chcemy, abyś był w pełni zadowolony ze swojego wyboru. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów produktów do dezynfekcji dłoni w galerii handlowej.