Dezynfekcja dłoni w hotelu

Higiena i bezpieczeństwo – tego właśnie w dzisiejszych czasach oczekują od Ciebie Twoi goście i pracownicy. Dlatego dezynfekcja dłoni w hotelu jest priorytetowym wyzwaniem. Abyś mógł mu sprostać, potrzebujesz trwałych i wydajnych dozowników z płynami do odkażania rąk. Nasz produkt przygotowaliśmy specjalnie z myślą o hotelach, pensjonatach i zajazdach. Jest nim stacja sanitarna Clean&go, która będzie wspierała Twoje działania dwutorowo.
Automat jednocześnie spełnia funkcję aplikatora do dezynfekcji rąk i termometru. W ten sposób perfekcyjnie zatroszczysz się o swoich Klientów i obsługę.

Co wyróżnia nasz aplikator do dezynfekcji dłoni?

Na początek zwróć uwagę na to, że Clean&go to urządzenie mobilne. Oznacza to, że możesz je przenieść w dowolnej chwili w inne miejsce. W ten sposób elastycznie dopasujesz się do potrzeb wynikających z wielkości ruchu na terenie budynku. Sprzyjająca jest zarówno niska waga dozownika, jak i jego mały rozmiar. Natomiast ergonomiczna podstawka umożliwia postawienie sprzętu:

 • przy wejściu, gdzie dezynfekcja dłoni w hotelu jest obowiązkowa,
 • w rejestracji, w której pracownik będzie mógł sprawdzić temperaturę gości,
 • na terenie restauracji,
 • przed drzwiami windy.

Wszystkie funkcje aplikatora i termometru są w pełni zautomatyzowane. Mechanizm do dezynfekcji i pomiaru jest uruchamiany dzięki czujnikowi ruchu, czyli bezdotykowo. Dzięki temu obudowa w czasie użytkowania zachowuje czysty i estetyczny wygląd. Poza tym jej powierzchnia wykonana jest z trwałego tworzywa, które można myć preparatami na bazie alkoholu.

Kup lub wynajmij Clean&go

Zastanów się nad tym, która opcja pasuje do Twojego modelu biznesowego. W każdym wariancie dezynfekcja dłoni w hotelu będzie zagwarantowana na najwyższym poziomie.
Urządzenie możesz kupić i mieć na własność lub od nas wynająć. Jeśli wybierzesz wariant wypożyczenia stacji sanitarnej odkażającej dłonie, to zawierasz z nami umowę, a więc w ramach okresowo płaconego abonamentu zyskujesz:

 • ubezpieczenie sprzętu w czasie eksploatacji,
 • serwis techniczny,
 • co 3 miesiące zapas płynu lub żelu do dezynfekcji – 20000 dawek,
 • sprawny i wydajny dozownik.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom różnych odbiorców, proponujemy kilka okresów najmu – od 12 do 48 miesięcy.

Podejmując decyzję o zakupie aplikatora, masz możliwość nabycia płynu lub żelu odkażającego w atrakcyjnej cenie. Preparaty, które mamy w swojej ofercie, są w pełni bezpieczne dla skóry rąk. Jednocześnie niszczą wirusy i bakterie, które są przenoszone na dłoniach. Proponowane środki czystości mają wszystkie wymagane atesty. Stąd można je stosować w miejscach publicznych, w tym w hotelu.

Gdzie kupisz lub wypożyczysz stację sanitarną Clean&go?

Nasza firma stara się wiernie podążać za potrzebami swoich Klientów. Wychodzimy z założenia, że Ty szukasz gotowego rozwiązania, a my je Tobie dostarczamy. W ten prosty sposób oszczędzasz czas i pieniądze. Dlatego wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do Działu Sprzedaży, w którym pracują doradcy. Dowiedz się, czy lepszym dla Ciebie rozwiązaniem będzie:

 • dezynfekcja dłoni w hotelu na wynajem,
 • zakup stacji sanitarnej Clean&go,
 • model hybrydowy – część dozowników na własność, a reszta w abonamencie.

Po podjęciu decyzji, który wariant będzie korzystniejszy pod kątem kosztów, złóż zamówienie. Możesz to zrobić telefonicznie lub e-mailem. Urządzenie do dezynfekcji dłoni zostanie wysłane zgodnie z terminem ustalonym w umowie. Dostawę powierzamy zaufanej firmie kurierskiej, która doręczy paczki do wskazanych hoteli.
Zapraszamy do współpracy i gwarantujemy pełną satysfakcję użytkowania sprzętu do aplikacji płynu odkażającego. Czekamy na kontakt od Ciebie!