Dezynfekcja rąk w sklepie

Wygodny w użyciu, wydajny i mobilny dozownik do mycia dłoni Clean&go – możesz go u nas kupić lub wynająć. Urządzenie zostało opracowane z myślą o różnej wielkości punktach sprzedaży. Dezynfekcja rąk w sklepie zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby wirusowe i bakteryjne. Dlatego tak ważne jest, by osoby wchodzące do obiektu handlowego miały łatwy dostęp do pojemnika z płynem odkażającym ręce. W ten prosty, ale bardzo skuteczny sposób zadbasz o zdrowie swoich pracowników i Klientów.

Dlaczego warto kupić urządzenie Clean&go?

Mocną stroną automatycznego aplikatora Clean&go jest mobilność. Zapewnia ją niezależne zasilanie w postaci baterii. Rozwiązanie to pozwala na ustawienie dozownika w dowolnym miejscu, np. na ladzie wewnątrz budynku lub stoisku na dworze. Dodatkowo w zestawie ze sprzętem do dezynfekcji rąk w sklepie oferujemy wybór płynu lub żelu. Eliminują one prawie 100% wirusów i bakterii przenoszonych na skórze.

Dużą zaletą prezentowanego aplikatora jest to, że odkażanie dłoni odbywa się całkowicie bezdotykowo. Dzięki temu jego powierzchnia zachowuje estetyczny wygląd. Daje to również poczucie bezpieczeństwa użytkownikom, którzy mają świadomość tego, że dozownik jest czysty. Zwróć uwagę na to, że dezynfekcja rąk w sklepie to bardzo ważny aspekt utrzymania higieny w jego wnętrzu. Klienci, opłukując skórę, nie przenoszą na produkty drobnoustrojów chorobotwórczych.

Urządzenie wyposażone jest w stabilną podstawkę. Umożliwia ona postawienie automatu przy wejściu do sklepu oraz przy dowolnym stoisku, np. z warzywami. W ten sposób sprawisz, że odwiedzający będą czuli się komfortowo nawet w sezonie grypowym czy pandemii Covid.

Widoczna na stronie stacja sanitarna do dezynfekcji ma także wbudowany termometr bezstykowy. Dokonuje on pomiaru w trakcie korzystania z aplikatora. Wynik wyświetlany jest po paru sekundach. Ta dodatkowa funkcjonalność pozwoli Klientom na samokontrolę stanu zdrowia. Co najważniejsze, dozownik do żelu lub płynu odkażającego jest energooszczędny. Gwarantuje to mechanizm połączony z czujnikiem ruchu.

Jak używać urządzenia do dezynfekcji rąk w sklepie?

To, co przemawia za zakupem automatu Clean&go, to prosta i intuicyjna obsługa. Wystarczy, że:

  • postawisz stację sanitarną przy drzwiach obiektu handlowego,
  • włożysz baterie,
  • napełnisz pojemnik płynem lub żelem.

To wszystko, co musisz zrobić, by automatyczna dezynfekcja rąk została uruchomiona w Twoim sklepie.

Gdzie kupisz stację sanitarną Clean&go?

Wiemy, że nie każdy właściciel punktu sprzedaży chce kupować stację sanitarną. Natomiast jesteśmy też świadomi, że aktualnie dezynfekcja rąk w sklepie jest konieczna. Dlatego wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom naszych Klientów, udostępniamy urządzenie do zakupu i na wynajem. W przypadku pierwszego wyboru możesz liczyć na dostawę nowego, kompletnego dozownika. Dostarczymy Ci również płyny i żele do dezynfekcji dłoni. Mają one wysoką skuteczność w walce z chorobotwórczymi drobnoustrojami.

Drugi model współpracy jest korzystny dla tych, którzy nie chcą ponosić kosztu nabycia sprzętu Clean&go. Dla nich mamy w zanadrzu bardzo korzystną ofertę wypożyczenia aplikatora. Oznacza to, że przywieziemy go do Twojego sklepu oraz zapewnimy:

  • fachowy serwis na czas trwania umowy,
  • ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia mechanizmu,
  • zapas płynu lub żelu – 20 tys. dawek na kwartał.

Pamiętaj, że od początku samodzielnie decydujesz o okresie najmu. W związku z tym będziesz mógł korzystać z Clean&go przez rok lub nawet 4 lata!
Zainteresowany? Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas o tym, który wariant jest dla Ciebie najwygodniejszy. My zajmiemy się kompletacją i dostarczeniem zamówienia pod Twoje drzwi.